Mesaj gönder

Haberler

May 11, 2023

HOREXS, Malezya EMAX-Electronics Manufacturing fuarına katıldı

HOREXS, 12 Temmuz 2023 tarihinde ilk kez EMAX-Electronics Manufacturing'e katılacak.


Expo Asia EMAX 2023, sektördeki en son gelişmeleri sergilemek için Malezya'nın Penang kentindeki üretim merkezinde toplanan uluslararası çip üreticilerini, yarı iletken üreticilerini ve ekipman tedarikçilerini bir araya getiren tek elektronik üretim ve montaj teknolojisi ve ekipmanı etkinliğidir.Penang'daki elektronik endüstrisi, çok sayıda Çok Uluslu Şirketin (MNCS) varlığının kanıtladığı gibi, 40 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.Penang'ın elektronik endüstrisindeki öncüler ve bugüne kadar Penang'a yatırım yapmaya devam eden şirketler AMD, Hewlett Packard (daha sonra Agilent), Intel, Hitachi (şimdi Renesas), Bosch ve Osram'dır.Penang'ın ilk üretim başarısı, Penang'a "Doğu Silikon Vadisi" ününü kazandırdı.

 

Eskiden Boluo Hongruixing Electronics Co., Ltd. olarak bilinen Hongruixing (Hubei) Electronics Co., Ltd. (HOREXS Group, Hongruixing), 2009 yılında kurulmuştur. Bellek yongaları için alt tabakaları paketleme işine odaklanır ve belirli bir üne sahiptir. Çin'de bellek yongaları alanında.durum;

 

HOREXS Group, 2020 yılında, hızlı genişleme için temel olarak HOREXS'in temeline dayanan bir fabrika kuracak.Ürünleri ağırlıklı olarak orta ve üst düzey ambalaj alt tabakalarının imalatında yoğunlaşmıştır.Ürünler arasında FCCSP, CSP, Sip, eMMC, FBGA, MEMS , Bellek (BGA) ve diğer ambalaj alt tabaka imalatı yer alır; alt tabaka türü, temel olarak tüketici, otomotiv, havacılık, endüstriyel ve diğer çip paketleme alanlarında yaygın olarak kullanılan BT malzemelerine dayanır.

 

Şu anda şirketin genel merkezi Hubei Eyaleti, Huangshi Şehrinde bulunuyor ve Huizhou Hongruixing üretim ve operasyon üssünü elinde tutuyor ve Shenzhen'de uluslararası pazar operasyon departmanı kuruldu.

 

Kuruluşundan bu yana şirket, ultra ince baskılı devre kartları ve yarı iletken paketleme ve test alt tabakalarının Ar-Ge, üretim ve satışına dayanmaktadır.Fabrika vb. birinci sınıf ürün ve hizmetler sunar.

 

Kuruluşundan ve geliştirilmesinden bu yana, Hongruixing sürekli olarak süreç iyileştirme ve araştırma ve geliştirme geliştiriyor ve süreç, kalite ve hizmet ile küresel müşterilere önemli bir hizmet oluşturmak için kendi profesyonel uzman ekibini oluşturmaya kendini adamıştır.

 

O zamanlar, yarı iletken paketleme ve IC tasarımı gibi hayatın her kesiminden müşteriler ve uzmanlar danışabilir ve rehberlik edebilir.

 

我司HOREXS将于2023年7月份首度参加 EMAX-Electronics ManufacturingExpo Asia。
EMAX 2023 是唯一汇集国际芯片制造商、半导体制造商和设备供应商,聚集在马来西亚槟城制造业中心,展示行业最新发展的电子制造和组装技术及设备盛会。槟城电子工业拥有 40 多年的经验,众多跨国公司 (MNCS) 的存在证明了这一点。槟城电子业的先驱和持续在槟城投资发展至今的AMD, Hewlett Packard(后为 Agilent), Intel、Hitachi(现为 Renesas)、 Bosch 和 Osram。槟城最初的制造业成功使槟城享有“东方硅谷”的美誉.

Ana Sayfa 2009 Yılı的地位

宏锐兴(HOREXS Group)则是在2020年建厂,主要依托宏瑞兴的基础进行快速扩张,产品主要集中在中高端封装基板制造,产品涵盖如FCCSP、CSP、Sip、eMMC、FBGA,MEMS ,Memory(BGA)等封装基板制造,该基板类型主要是以BT刚性材料为主,广泛应用于消费类、汽车类、航天、工业类等芯片封装领域.

Daha fazla bilgi于深圳市.

Daha Fazla Bilgi Ana Sayfa厂等提供一流产品服务.

Daha fazla bilgi工艺、品质、服务为关键服务全球客户。

届时欢迎半导体封装、IC设计等各界客户、专家咨询指导。

hakkında en son şirket haberleri HOREXS, Malezya EMAX-Electronics Manufacturing fuarına katıldı  0

İletişim bilgileri